Зеленського попросили не вимагати від НАТО "неможливого" й не звертатися з питанням членства України цьогоріч - The Telegraph

Володимира Зеленського попросили не звертатися з питанням членства України в НАТО в цьому році - на тлі того, що росія має перевагу на фронті, а Німеччина та США побоюються ескалації між РФ та НАТО. Про це пише The Telegraph 28 травня.

"Україна не наблизилася до вступу в НАТО цього року. Розчарованого президента попросили не звертатися до держав-членів після того, як минулого року на засіданні альянсу домінували розбіжності", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Україна не просунеться далі на шляху до членства в НАТО на цьогорічному щорічному саміті на тлі побоювань, що альянс може бути втягнутий у війну з росією.

Німеччина та Сполучені Штати відкрито застерігають Київ від надання Києву чітких часових рамок під час підготовки до дводенної зустрічі у Вашингтоні, присвяченої 75-річчю організації.

"Вони дуже скептично ставляться до того, щоб просунути Україну далі на шляху до повноправного членства в НАТО цього року. США, можливо, не так стурбовані, як Німеччина, але є занепокоєння щодо загрози з боку Росії для решти альянсу", - цитує The Telegraph джерело, близьке до адміністрації Байдена.

"Очікується, що це рішення розчарує Президента України Володимира Зеленського, якого колеги попросили не вимагати від альянсу "неможливого", - пише видання.

Раніше повідомлялось, що прем'єр-міністерка Італії відповіла на заклик дозволити Україні бити по території РФ зброєю НАТО: "Не знаю, чому Столтенберг таке говорить"

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті