"Не знаю, чому Столтенберг таке говорить". Прем'єр-міністерка Італії відповіла на заклик дозволити Україні бити по території РФ зброєю НАТО

Прем'єр-міністерка Італії Джорджа Мелоні заявила, що НАТО має бути обачним у питанні скасування заборони на удари західною зброєю по території РФ, і не підтримала заклик генсека НАТО дозволити Україні завдавати ударів по території РФ зброєю альянсу. Про це Мелоні заявила, коментуючи заяву Єнса Столтенберга, повідомляє видання Ansa 27 травня.

"Я не знаю, чому Столтенберг так говорить. Ми повинні бути дуже обачними. Я згодна, що НАТО має зберігати свою твердість і не подавати ознак того, що поступається", - сказала Мелоні.

Вона також зазначила, що "зараз є багато сумнівних заяв" з цього приводу.

"Я згадую Макрона. Я раджу більше обачності. Важливо, щоб НАТО продовжувало підтримувати Україну для досягнення миру", - сказала італійська прем'єр-міністерка.

ЗМІ зазначають, що її позицію підтримує очільник МЗС Італії Антоніо Таяні, який побоюється ескалації з боку РФ.

Раніше Столтенберг закликав країни НАТО, які постачають озброєння Україні, дозволити удари по військових цілях на території РФ.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті