Гайдай про псевдореферндум: Такої кількості людей, яку вони показали, просто немає

Тієї кількості людей, яку окупанти показали на псевдо референдумі, в Луганській області просто немає фізично. Про це повідломив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у вечірньому ефірі телеканалу "FreeДОМ" 28 вересня.

"Коли рашисти почали рахувати "бюлетені", зрозуміли, що пустих якось багато, тож так захопилися малюванням "галочок", що вийшло ніби загалом у "виборах без вибору" взяли участь понад 1,6 млн людей, – сказав Гайдай. – Такої кількості людей, яку вони показали, просто немає".

Він уточнив, що у деяких населених пунктах Луганщини або на деяких вулицях певних населених пунктів "голосування" не відбувалось взагалі, до людей просто не приходили. Це підтверджують і джерела "ОстроВа" з сіл північних районів Луганщини.

У той же час підкреслюється, що в інших випадках відбувалось примусове голосування з загрозами.

"Напевно, була спокуса намалювати 99,9%, але стрималися, й вийшло 98,42% "за", – сказав Гайдай. – І вже сьогодні гауляйтер Луганщини Пасічник побіг кланятися в ніжки в бункер".

Раніше повідомлялось, що в "ДНР/ЛНР" оголосили про 98% підтримки входження до РФ на "референдумах".

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті