ФСБ звинуватила у шпигунстві на користь СБУ і затримала батька і сина з Новоайдара на Луганщині

Російська ФСБ затримала двох жителів окупованого Новоайдара Луганської області, батька і сина-студента, які нібито передавали СБУ дані про російську армію. Відповідне відео, зняте ФСБ, розмістили окупаційні ЗМІ 19 лютого.

"З початку 2022 року фігуранти збирали та передавали відомості військового характеру про місця дислокації та маршрути переміщення військової техніки та особового складу ЗС РФ. Отримані відомості затримані передавали співробітнику СБУ за допомогою інтернет-месенджерів", - звинувачують окупанти.

Зазначається, що стосовно чоловіків порушено "кримінальні справи" за статтею "Шпигунство".

Раніше окупанти оприлюднили відео з хлопцем Андрієм Чорним, якого викрали у Верхній Покровці на Луганщині. Звинувачують у "держзраді".

Раніше також повідомлялося, що зібрано відомості про 15 жителів Старобільщини, викрадених росіянами. Місце перебування юнака Андрія Чорного невідоме.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті