ФСБ звинуватила у шпигунстві на користь СБУ і затримала батька і сина з Новоайдара на Луганщині

Російська ФСБ затримала двох жителів окупованого Новоайдара Луганської області, батька і сина-студента, які нібито передавали СБУ дані про російську армію. Відповідне відео, зняте ФСБ, розмістили окупаційні ЗМІ 19 лютого.

"З початку 2022 року фігуранти збирали та передавали відомості військового характеру про місця дислокації та маршрути переміщення військової техніки та особового складу ЗС РФ. Отримані відомості затримані передавали співробітнику СБУ за допомогою інтернет-месенджерів", - звинувачують окупанти.

Зазначається, що стосовно чоловіків порушено "кримінальні справи" за статтею "Шпигунство".

Раніше окупанти оприлюднили відео з хлопцем Андрієм Чорним, якого викрали у Верхній Покровці на Луганщині. Звинувачують у "держзраді".

Раніше також повідомлялося, що зібрано відомості про 15 жителів Старобільщини, викрадених росіянами. Місце перебування юнака Андрія Чорного невідоме.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті