Фінляндія готова вступити до НАТО без Швеції, якщо Туреччина не схвалить заявку Стокгольму

Фінляндія вступить до НАТО без Швеції, якщо уряд Туреччини не схвалить заявку Стокгольма. Про це заявив міністр оборони Фінляндії Мікко Савола на конференції з безпеки у Мюнхені 18 лютого, пише "Deutsche Welle".

"Тоді (якщо Анкара ратифікує лише заявку Гельсінкі. – "ОстроВ") ми приєднаємося", – сказав Савола.

При цьому він зазначив, що хотів би, щоб обидві країни приєдналися до Альянсу разом.

Савола також висловив сподівання, що Фінляндія, яка має 1340-кілометровий кордон із росією, стане членом Альянсу до саміту НАТО у липні 2023 року.

Уточнюється, що Фінляндія та Швеція разом подали заявки на вступ до альянсу у травні 2022 року. Однак Туреччина заявила, що не дасть своєї згоди щодо Швеції.

Раніше повідомлялося, що Фінляндія все ще не наважується поставити Україні танки через сусідство з росією.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті