Фінляндія все ще не наважується поставити Україні танки через сусідство з росією

Прем'єр Фінляндії Санна Марін заявила, що рішення щодо відправлення Україні німецьких танків Leopard ще не ухвалене. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Yle 12 лютого.

"Ми не повідомляємо громадськість про такі речі заздалегідь, але коли рішення вже прийнято, ми повідомляємо їм те, що вони повинні знати. Різні країни мали різні лінії комунікації. Ми були стримані, ми не перераховуємо окремі питання, які є у відкритому доступі. Фінляндія надала Україні багато матеріалів, і ми готові продовжувати це робити", - зазначила Марін.

Вона сказала, що ситуація у Фінляндії "трохи відрізняється" від інших країн через те, що вона межує з росією, і зазначила, що ще не прийнято рішення про відправку танків Leopard в Україну.

Прем'єр все ж наголосила, що підтримує спільні закупівлі зброї країнами ЄС для України, оскільки вони зміцнюють європейську оборонну промисловість.

Як раніше повідомлялося, Фінляндія анонсувала 12-й пакет військової допомоги для України у розмірі понад 400 млн. євро. 

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті