Finita la commedia. У ФСБ розповіли, що "диверсантів" із території Брянської області витіснили в Україну та розстріляли… з гармат

У ФСБ РФ розповіли, що "диверсантів" із території Брянської області витіснили в Україну та розстріляли з артилерії. Про це йдеться у повідомленні карального відомства держави-агресора.

"Вилазку українських націоналістів у Климівському районі Брянської області припинено. Щоб уникнути жертв з боку мирного населення та заподіяння шкоди об'єктам громадянської інфраструктури, противник видавлений на територію України, де по ньому завдано масованого артилерійського удару", - йдеться в ньому.

Фото і відео "проникнення" на територію РФ "українських диверсантів", що з'явилися в мережі, дають підстави засумніватися в його реальності. Так, наприклад, "диверсанти" на тлі весняного бездоріжжя дуже театрально одягнені в маскувальні костюми білого кольору. Жовті стрічки на руках, ногах і навіть голові "диверсантів" надмірно покликані продемонструвати їхню приналежність до ЗСУ.

 

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті