Finita la commedia. У ФСБ розповіли, що "диверсантів" із території Брянської області витіснили в Україну та розстріляли… з гармат

У ФСБ РФ розповіли, що "диверсантів" із території Брянської області витіснили в Україну та розстріляли з артилерії. Про це йдеться у повідомленні карального відомства держави-агресора.

"Вилазку українських націоналістів у Климівському районі Брянської області припинено. Щоб уникнути жертв з боку мирного населення та заподіяння шкоди об'єктам громадянської інфраструктури, противник видавлений на територію України, де по ньому завдано масованого артилерійського удару", - йдеться в ньому.

Фото і відео "проникнення" на територію РФ "українських диверсантів", що з'явилися в мережі, дають підстави засумніватися в його реальності. Так, наприклад, "диверсанти" на тлі весняного бездоріжжя дуже театрально одягнені в маскувальні костюми білого кольору. Жовті стрічки на руках, ногах і навіть голові "диверсантів" надмірно покликані продемонструвати їхню приналежність до ЗСУ.

 

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті