СБУ на Рівненщині затримала російського диверсанта, який мав зірвати постачання озброєння

Служба безпеки України затримала російського диверсанта, який на Рівненщині мав зірвати постачання озброєння для ЗСУ. Про це 2 березня повідомляє прес-служба СБУ.

"Головним завданням диверсанта було здійснення диверсії на одному з ключових об'єктів транспортної системи обласного центру. Таким чином, агресор сподівався зірвати постачання іноземного озброєння для Сил оборони на східному та південному фронтах", - повідомили представники спецслужби.

За даними відомства, диверсант прибув до України 19 лютого під виглядом мешканця однієї із європейських країн. Під час перетину держкордону він використав паспорт громадянина ЄС. На Рівненщині він встиг провести розвідку для визначення місця встановлення вибухового пристрою на транспортному вузлі.

Надалі чоловік мав встановити вибухівку у найбільш уразливому місці об'єкта критичної інфраструктури та підірвати його. Однак співробітники СБУ затримали людину і встановили, що вона має посвідку на проживання в росії і входить до складу російської агентури під час підготовки до скоєння диверсії.

Затриманому повідомлено про підозру. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що СБУ затримала російського агента у Миколаєві, який розвідував місцезнаходження іноземної техніки.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті