СБУ на Рівненщині затримала російського диверсанта, який мав зірвати постачання озброєння

Служба безпеки України затримала російського диверсанта, який на Рівненщині мав зірвати постачання озброєння для ЗСУ. Про це 2 березня повідомляє прес-служба СБУ.

"Головним завданням диверсанта було здійснення диверсії на одному з ключових об'єктів транспортної системи обласного центру. Таким чином, агресор сподівався зірвати постачання іноземного озброєння для Сил оборони на східному та південному фронтах", - повідомили представники спецслужби.

За даними відомства, диверсант прибув до України 19 лютого під виглядом мешканця однієї із європейських країн. Під час перетину держкордону він використав паспорт громадянина ЄС. На Рівненщині він встиг провести розвідку для визначення місця встановлення вибухового пристрою на транспортному вузлі.

Надалі чоловік мав встановити вибухівку у найбільш уразливому місці об'єкта критичної інфраструктури та підірвати його. Однак співробітники СБУ затримали людину і встановили, що вона має посвідку на проживання в росії і входить до складу російської агентури під час підготовки до скоєння диверсії.

Затриманому повідомлено про підозру. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що СБУ затримала російського агента у Миколаєві, який розвідував місцезнаходження іноземної техніки.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті