Сили оборони за добу знищили пʼять човнів із російськими ДРГ

Сили оборони України за добу знищили п'ять легкомоторних човнів із ворожими ДРГ. Про це 31 січня у Facebook повідомили представники Генштабу ЗСУ.

"За останню добу Сили оборони України знищили як мінімум п'ять легкомоторних човнів із такими групами супротивника", - розповіли вони.

За даними Генштабу, рашисти активізували діяльність своїх диверсійно-розвідувальних груп у районі островів у гирлі Дніпра.

Нагадаємо, раніше голова Сумської ОВА Живицький повідомляв, що російська ДРГ намагалася прорватися через державний кордон в області.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті