Російська ДРГ намагалася перетнути кордон у Сумській області - Живицький

Українські захисники не дозволили російській диверсійно-розвідувальній групі перетнути державний кордон у Сумській області. Про це 21 січня повідомляє голова Сумської обласної державної адміністрації Дмитро Живицький у своєму телеграм-каналі.

"Російська ДРГ знову спробувала перетнути кордон на Сумщині. Учора, близько 5-ї години ранку, група з 6 осіб намагалась рухатися з території рф до Юнаківської громади. Наші військові відкрили вогонь, ворог втік. Дякую нашим захисникам та захисницям", - написав Живицький.

Як повідомлялося раніше, агент рашистів, який допомагав їм прорвати кордон у Сумській області, отримав 15 років в'язниці. 

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті