Європарламент готовий організувати міжнародний трибунал над путіним, лукашенком та їхніми військовими

Голова Європарламенту Роберта Мецола підтримує створення міжнародного трибуналу для путіна, лукашенка та їхніх військових. Про це вона заявила під час відкриття виставки про російські воєнні злочини в Україні 5 вересня, - повідомляє у Телеграм Верховна Рада.

«Ми і надалі залишатимемось одними із найбільших прихильників створення спеціального міжнародного трибуналу для притягнення Путіна, Лукашенка, російських політичних і військових лідерів, командирів і солдатів – кожного окремого винуватця – до відповідальності за їхні акти агресії», - заявила Роберта Мецола.

Вона підкреслила: «Ми також готові надати для цього всі необхідні людські та бюджетні ресурси, а також адміністративну, слідчу та матеріально-технічну підтримку».

Як повідомлялося, Україна закликала світ створити Спецтрибунал щодо злочинів росії.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті