"Є потреби". РФ хоче завозити одяг та взуття з КНДР

РФ зацікавлена ​​в імпорті одягу та взуття із КДНР. Про це повідомляють російські ЗМІ, посилаючись на посольство у Пхеньяні.

"Російська Федерація дуже зацікавлена ​​у придбанні товарів з КНДР, у тому числі швейних виробів, взуття тощо. Наша країна має відповідні можливості та потреби", - розповіли в дипломатичному відомстві.

Зазначається, що імпорт має відповідати резолюціям Ради безпеки ООН щодо заборони імпорту деяких товарів із КНДР. Також там нагадали, що йдеться не про початок співпраці, а про його відновлення.

Як повідомлялося раніше, Північна Корея визнала фейкові "референдуми", проведені російськими окупантами в Україні "легальними".

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті