"Є потреби". РФ хоче завозити одяг та взуття з КНДР

РФ зацікавлена ​​в імпорті одягу та взуття із КДНР. Про це повідомляють російські ЗМІ, посилаючись на посольство у Пхеньяні.

"Російська Федерація дуже зацікавлена ​​у придбанні товарів з КНДР, у тому числі швейних виробів, взуття тощо. Наша країна має відповідні можливості та потреби", - розповіли в дипломатичному відомстві.

Зазначається, що імпорт має відповідати резолюціям Ради безпеки ООН щодо заборони імпорту деяких товарів із КНДР. Також там нагадали, що йдеться не про початок співпраці, а про його відновлення.

Як повідомлялося раніше, Північна Корея визнала фейкові "референдуми", проведені російськими окупантами в Україні "легальними".

Статті

Донбас
10.12.2023
20:18

Як бойовик "ДНР" умовив Путіна брати участь у виборах президента. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу демонстрували свою причетність до найважливішої, на їхню думку, справи - висунення нинішнього російського диктатора кандидатом у президенти. Місцеві пропагандисти радісно повідомляли, що так званий спікер...
Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Всі статті