Енергетики повернули світло у Дарницький район Києва після нічної атаки

Енергетики ДТЕК повернули світло у Дарницький район столиці після нічної ракетної атаки РФ. Про це ДТЕК повідомляє у Телеграм.  

"Сьогодні під ранок російські окупанти знову атакував столицю ракетами. Пошкоджень зазнали об’єкти електромереж, через що без світла залишились 120 приватних домівок в Дарницькому районі.

Відразу після відбою тривоги наші енергетики вирушили на місце та після дозволу ДСНС приступили до ремонту. Станом на 11:46 ми повернули світло в усі домівки, знеструмлені через обстріл. Дякуємо ППО за чудову роботу!", - повідомили у компанії. 

Нагадаємо, російські війська намагалися нанести ракетний удар по Києву в ніч на 11 грудня, проте сили ППО збили усі цілі, але від падіння уламків пошкоджено приватні будинки та поранено четверо людей.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті