Екснардепа Рабіновича судитимуть за державну зраду

Колишнього народного депутата України від ОПЗЖ судитимуть за державну зраду. Про це повідомив Офіс генпрокурора України в Телеграм 22 лютого.

Попри те, що повідомлення Генпрокуратури не містить прізвища екс-нардепа, але супроводжується заблюреним фото, навіть на ньому легко впізнається Вадим Рабінович.

"Прокурори Офісу Генпрокурора скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишнього народного депутата України IX скликання від забороненої політичної партії "ОПЗЖ" за фактом державної зради (ст. 111 КК України). Розслідуванням встановлено, що, будучи народним депутатом України, з 2019 до 2021 року у своїх численних виступах та інтерв’ю систематично оприлюднював та розповсюджував маніпулятивну інформацію", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що діяльність екснардепа несла шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканості, державній, економічній і інформаційній безпеці України. 

Пропагандистська діяльність Рабіновича допомагала керівництву РФ досягати своїх військово-політичних цілей та забезпечувала державі-агресору ідеологічну допомогу в проведенні підривної діяльності проти України.

Раніше повідомлялось, що колишнього народного депутата від забороненої нині партії "ОПЗЖ" Вадима Рабіновича оголосили у розшук.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті