Єкс-нардепа Рабіновича оголошено у розшук

Колишнього народного депутата від забороненої нині партії ОПЗЖ Вадима Рабіновича оголосили у розшук. Відповідна інформація зʼявилася у базі Міністерства внутрішніх справ України 5 вересня.

Зокрема, у базі даних зазначається, що Рабінович "переховується від органів досудового розслідування", зник 26 липня 2023 року. Він звинувачується по двох статтях  - ст.111 ч.1, с.110 ч.2, запобіжний захід - тримання під вартою.

 

Нагадаємо, що Верховна Рада 3 листопада 2022 року достроково припинила повноваження народного депутата Вадима Рабіновича, якого раніше було позбавлено громадянства України.

Як повідомлялося, Печерський суд Києва обрав колишньому народному депутату від нині забороненої політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадиму Рабіновичу запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті