Суд Києва заочно арештував екс-нардепа Рабіновича, який переховується в Ізраілі

Печерський суд Києва обрав колишньому народному депутату від нині забороненої політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадиму Рабіновичу запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Про це 2 серпня повідомляє Державне бюро розслідувань.

"Печерський суд Києва задовольнив клопотання слідчого ДБР та обрав колишньому народному депутату від фракції ОПЗЖ Вадиму Рабіновичу запобіжний захід у вигляду тримання під вартою", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, минулого тижня правоохоронці оголосило підозру Рабіновичу у державній зраді (ч. 1 ст. 111 ККУ). Санкція статті передбачає до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

За інформацією слідства, зараз Рабінович переховується за кордоном. Про підозру йому повідомили, скерувавши відповідний запит про міжнародну правову допомогу до Ізраїлю.

Нагадаємо, що Верховна Рада 3 листопада 2022 року достроково припинила повноваження народного депутата Вадима Рабіновича, якого раніше було позбавлено громадянства України.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
22.04.2026
10:52

«…Чи зможемо ми після підписання мирної угоди підготуватися до великого протистояння із Заходом». Російські ЗМІ про Україну

Наскільки в такій ситуації працюватиме 5-та стаття статуту НАТО, чи збережеться альянс до того моменту в колишньому вигляді - це питання. І, ймовірно, не найближчого майбутнього.
Донбас
19.04.2026
17:50

Дмитро Дюжев читав Пушкіна і заряджав жителів Донецька на оптимізм. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу виступали в ролі психотерапевта, наполегливо навіюючого жителям "ДНР" і "ЛНР", як добре вони живуть і який правильний вибір зробили "республіки" дванадцять років тому. На позитив заряджали як місцеві царьки,...
Світ
16.04.2026
12:00

«Зеленському в Угорщині обміняли шило на мило». Російські ЗМІ про Україну

«Тиса» виступає проти членства України в ЄС і поставок зброї ЗСУ, а її лідер і майбутній прем'єр Угорщини Петер Мадяр критикує Київ за дискримінацію угорської меншини в Закарпатті так само жорстко, як Орбан.
Всі статті