Екс-президент росії Мєдвєдєв погрожує Гаагському суду ударом ракетою "Онікс"

Колишній президент росії Дмитро Мєдвєдєв виступив з "ініціативою" нанести ракетного удару по будівлі Міжнародного карного суду в Гаазі, використавши сверхзвукову ракету "Онікс". Про це він написав у своєму телеграм-каналі вранці 20 березня.

Коментуючи рішення Гаазького суду стосовно ордеру на арешт диктатора путіна, Мєдвєдєв заявив, що суддям треба "уважніше дивитися в небо". Також у цьому дописі він назвав США "Піндостаном".

"Очевидно, що надійшла максимально жорстка вводна з того самого Піндостану. Зрозуміло, що практичної цінності ніякої, але дякую, що згадали. А ось наслідки для міжнародного права будуть жахливими... Судді МКС роздухарилися марно. Дивіться, мовляв, ми хоробрі, не обісрались підняти руку на найбільшу ядерну державу. На жаль, панове, всі ходять під Богом та ракетами. Цілком можна уявити точкове застосування гіперзвукового «Онікса» з Північного моря з російського корабля по гаазькій будівлі суду. Його не збити, на жаль. І суд – лише убога міжнародна організація, а не населення країни НАТО. Тому й війну не розпочнуть. Побояться. І шкодувати ніхто не буде. Отже, громадяни судді, уважно дивіться у небо", - пригрозив Мєдвєдєв.

Як повідомлялося раніше, 17 березня суд у Гаазі видав ордер на арешт путіна

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті