Суд у Гаазі видав ордер на арешт путіна

Міжнародний кримінальний суд у Гаазі, видав ордер на арешт російського диктатора путіна. Про це 17 березня повідомляється на офіційному сайті МКС.

"Володимир Путін, ймовірно, несе відповідальність за воєнний злочин незаконної депортації населення та незаконної передачі дітей з окупованих районів України до РФ", - повідомляє прес-служба суду.

Крім путіна, ордер також був виданий на ім'я уповноваженої при президенті росії з прав дитини Марії Олексіївни Львової-Бєлової. Її також підозрюють у незаконній депортації українських дітей на територію росії.

"Існують розумні підстави вважати, що кожен підозрюваний несе відповідальність за воєнний злочин незаконної депортації населення та незаконну передачу населення з окупованих районів України до РФ на шкоду українським дітям", - повідомили представники суду в Гаазі.

Водночас самі ордери є секретними – таке рішення у МКС ухвалили, щоб захистити жертв та свідків цих злочинів. Також секретність ордерів має забезпечити безпеку розслідування.

"З огляду на те, що поведінка, що розглядається в даній ситуації, імовірно триває, інформування громадськості про ордери може сприяти запобіганню подальшого вчинення злочинів, Палата ухвалила рішення публічно заявити про наявність цих ордерів", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міжнародний трибунал щодо злочинів росії може бути створений до літа.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті