Екс-президент росії Мєдвєдєв погрожує Гаагському суду ударом ракетою "Онікс"

Колишній президент росії Дмитро Мєдвєдєв виступив з "ініціативою" нанести ракетного удару по будівлі Міжнародного карного суду в Гаазі, використавши сверхзвукову ракету "Онікс". Про це він написав у своєму телеграм-каналі вранці 20 березня.

Коментуючи рішення Гаазького суду стосовно ордеру на арешт диктатора путіна, Мєдвєдєв заявив, що суддям треба "уважніше дивитися в небо". Також у цьому дописі він назвав США "Піндостаном".

"Очевидно, що надійшла максимально жорстка вводна з того самого Піндостану. Зрозуміло, що практичної цінності ніякої, але дякую, що згадали. А ось наслідки для міжнародного права будуть жахливими... Судді МКС роздухарилися марно. Дивіться, мовляв, ми хоробрі, не обісрались підняти руку на найбільшу ядерну державу. На жаль, панове, всі ходять під Богом та ракетами. Цілком можна уявити точкове застосування гіперзвукового «Онікса» з Північного моря з російського корабля по гаазькій будівлі суду. Його не збити, на жаль. І суд – лише убога міжнародна організація, а не населення країни НАТО. Тому й війну не розпочнуть. Побояться. І шкодувати ніхто не буде. Отже, громадяни судді, уважно дивіться у небо", - пригрозив Мєдвєдєв.

Як повідомлялося раніше, 17 березня суд у Гаазі видав ордер на арешт путіна

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті