Екс-глава МЗС Австрії Карін Кнайсль підтримує Путіна, живе в Росії, але отримувати паспорт РФ не хоче

Екс-глава МЗС Австрії Карін Кнайсль не бажає отримувати російське громадянство, хоча проживає в РФ і активно підтримує російського диктатора Володимира Путіна. Про це вона розповіла російським ЗМІ в Сочі на полях так званого Всесвітнього фестивалю молоді.

"Може, я занадто консервативна, але мати одразу два (паспорти - "ОстроВ") - це як жити в полігамії і бути одруженою з двома людьми", - заявила вона.

При цьому вона повідомила, що має намір переїхати під Рязань і побудувати будинок у російському стилі.

Карін Кнайсль, тоді очільниця МЗС Австрії, привернула до себе увагу преси та громадськості, коли 2018 року на своєму весіллі танцювала з президентом РФ Володимиром Путіним.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті