«Единая Россия» змусила школярів «ЛНР» змагатися хто більше збере сміття: діти за дві години набрали 100 мішків різних відходів   

Школярів окупованої частини Луганської області залучили до так званих екологічних змагань зі збору сміття. Про це йдеться в повідомленні «регіонального відділення “Единой России”.

Зазначається, що активісти незаконно діючої на непідконтрольній території Луганської області правлячої в РФ партії «вперше провели в Луганську екологічні змагання “Чистые игры”.

«За кілька годин команди зібрали понад 100 мішків сміття об'ємом по 240 літрів на території лісопосадки біля луганської середньої школи № 48», - повідомили в організатори.

Неповнолітні повинні були збирати сміття, зокрема старі килими, шуби і навіть диван. Учасники «Чистих ігор» повинні були придумувати «цікаві історії про свої знахідки». 

Чому біля школи накопичилася така кількість сміття партійні функціонери не уточнили. 

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті