Джемілєв заявив, що кримські татари припасли зброю і готуються допомагати ЗСУ на півострові

Коли українські війська зайдуть до Криму, вони будуть здивовані готовністю кримських татар у тому щоб допомогти звільняти півострів від російських окупантів. Про це національний лідер кримськотатарського народу, народний депутат України Мустафа Джемілєв заявив в інтерв'ю проєкту "Крим.Реалії".

"Я вже і з Будановим говорив, що коли українські війська підійдуть до кордону з Кримом, вони будуть приємно здивовані. Там кримські татари серйозно готуються до цього. Щоправда, вони не навчені, зброї там мало. Але буде значна підтримка", - наголосив політик.

Разом з тим, за словами Джемілєва, коли українська армія буде на Перекопському перешийку, слід запропонувати окупантам добровільно піти з півострова.

"Але я думаю, коли ЗСУ підійдуть до кордону між Кримом і материковою частиною України, ми ще раз запропонуємо переговори, але вже про те, щоб російські війська залишили Крим без втрат, без воєнних дій", - пояснив він.

Якщо ж росіяни відмовляться від такої пропозиції, продовжив Джемілєв, тоді доведеться визволяти півострів виключно військовим шляхом.

"Стріляти. Іншого шляху немає", - сказав кримськотатарський лідер.

Нагадаємо, раніше голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що від 6 до 8 тисяч кримських татар залишили окупований півострів, аби уникнути мобілізації

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті