Джемілєв заявив, що кримські татари припасли зброю і готуються допомагати ЗСУ на півострові

Коли українські війська зайдуть до Криму, вони будуть здивовані готовністю кримських татар у тому щоб допомогти звільняти півострів від російських окупантів. Про це національний лідер кримськотатарського народу, народний депутат України Мустафа Джемілєв заявив в інтерв'ю проєкту "Крим.Реалії".

"Я вже і з Будановим говорив, що коли українські війська підійдуть до кордону з Кримом, вони будуть приємно здивовані. Там кримські татари серйозно готуються до цього. Щоправда, вони не навчені, зброї там мало. Але буде значна підтримка", - наголосив політик.

Разом з тим, за словами Джемілєва, коли українська армія буде на Перекопському перешийку, слід запропонувати окупантам добровільно піти з півострова.

"Але я думаю, коли ЗСУ підійдуть до кордону між Кримом і материковою частиною України, ми ще раз запропонуємо переговори, але вже про те, щоб російські війська залишили Крим без втрат, без воєнних дій", - пояснив він.

Якщо ж росіяни відмовляться від такої пропозиції, продовжив Джемілєв, тоді доведеться визволяти півострів виключно військовим шляхом.

"Стріляти. Іншого шляху немає", - сказав кримськотатарський лідер.

Нагадаємо, раніше голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що від 6 до 8 тисяч кримських татар залишили окупований півострів, аби уникнути мобілізації

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті