Директор ЦРУ таємно приїжджав до Києва і розповів Зеленському про плани РФ – ЗМІ

Директор ЦРУ Вільям Бернс наприкінці минулого тижня таємно відвідав столицю України, щоб поінформувати президента Володимира Зеленського про свої очікування щодо того, що Росія планує у військовій сфері найближчими тижнями та місяцями. Про це повідомляє The Washington Post із посиланням на джерела.

"Директор Бернс відвідав Київ, де зустрівся з колегами з української розвідки, а також з президентом Зеленським і підтвердив нашу незмінну підтримку України в її захисті від російської агресії", — сказав американський чиновник.

Як зазначає видання, американський високопосадовець поділився з главою української держави своїми очікуваннями щодо подальших військових планів РФ.

"Після зустрічі Зеленський чітко зрозумів, що підтримка Києва з боку Вашингтона залишається сильною, а фінансування в розмірі 45 мільярдів доларів, ухвалене Конгресом у грудні 2022 року, триватиме принаймні до липня або серпня", - пишуть журналісти.

Як повідомлялося раніше, США оголосили про новий масштабний пакет військової допомоги Україні на $2,5 млрд.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті