Дуда заявив, що слова прем’єра Польщі про "припинення передачі зброї" Україні неправильно зрозуміли

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що слова прем'єр-міністра Матеуша Моравецького про припинення військової допомоги Україні вирвали з контексту. Про це він сказав в інтерв’ю TVN24.

Дуда пояснив, що заява очільника польського уряду стосується нової зброї, яку Варшава закуповує для своєї армії.

"Ну, на мій погляд, прем’єр-міністр просто сказав: ми не передамо Україні ту нову зброю, яку зараз закуповуємо в рамках модернізації польської армії", - сказав він.

Польський президент зазначив, що його країна не може зараз передавати Україні нову зброю, яку сама за мільярди доларів купує для модернізації власної армії, та додав, що він сам би був противником передачі зброї, яку Польща купує у США чи Південної Кореї, зокрема системи Patriot, HIMARS тощо.

Водночас Дуда зазначив, що Польща має діючі контракти з Україною, зокрема на поставки самохідних артилерійських установок Krab.

Як повідомлялося, 20 вересня Моравецький заявив, що Варшава припиняє постачання зброї Києву і натомість зосереджується на власному озброєнні.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті