Польща припинила озброювати Україну – бо самій потрібно, хаб НАТО продовжить працювати

Польща зараз не передає Україні жодної зброї свого виробництва, бо зайнята переозброєнням власної армії "найсучаснішим озброєнням". Про це заявив прем'єр-міністр Польщі Матеуш Морвецький в інтерв'ю Polsat, опублікованому 20 вересня.

"Якщо ви маєте намір захищатися, у вас має бути чимось захиститися – такого принципу ми дотримуємося, тому зробили максимальні замовлення", – зазначив Моравецький.

На запитання, чи Польща, як і раніше, направлятиме Україні військову допомогу, він сказав, що зараз Польща не надає Україні жодної зброї власного виробництва, бо тепер "…ми озброюємо себе найсучаснішою зброєю".

Однак при цьому Польща "точно не ризикуватиме безпекою України, передача озброєнь від інших союзників, як і раніше, йде і ніяк не порушена", підкреслив Моравецький,

"Наш хаб у Жешуві, за погодженням з американцями та НАТО, як і раніше працює, як і раніше, і працюватиме й надалі", – запевнив прем'єр.

Моравецький також сказав в інтерв'ю, що просив владу України утриматися від різкої риторики у зв'язку з протиріччями щодо зерна, оскільки це грає на руку Кремлю.

"Ви ж бачите, як цю тему підхопили російські тролі", – сказав він.

Раніше повідомлялось, що премʼєр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що його країна готова і надалі допомагати Україні, але не ціною власного ринку.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті