Дуда розповів про постачання зброї Україні

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що Польща готова постачати Україні стару військову техніку, яка заміщатиметься за рахунок закупівлі нової. Про це Дуда сказав в інтерв'ю польській газеті "Super Express", опублікованому 25 вересня.

"Я сприйняв заяву прем'єр-міністра (про припинення постачання Україні зброї. – "ОстроВ") зовсім інакше. Можливо, тому, що сам нещодавно розмовляв з ним, серед іншого, про передачу обладнання Україні, – зазначив Дуда. – Ми обидва сказали, що не може бути й мови про передачу нової техніки, яку ми зараз купуємо, наприклад, гаубиць К2 або танків К9. Це обладнання має служити для посилення польської армії. Ми не витрачаємо мільярди, щоб раптом її віддати".

Крім того, президент Польщі закликав пам'ятати, хто найбільше виграє, якщо між Польщею та Україною зіпсуються стосунки.

"Наслідки можуть бути трагічними", - підкреслив він.

Раніше президент Польщі Анджей Дуда вже заявляв, що слова прем'єр-міністра Матеуша Моравецького про припинення військової допомоги Україні вирвали з контексту.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті