Дуда розповів про постачання зброї Україні

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що Польща готова постачати Україні стару військову техніку, яка заміщатиметься за рахунок закупівлі нової. Про це Дуда сказав в інтерв'ю польській газеті "Super Express", опублікованому 25 вересня.

"Я сприйняв заяву прем'єр-міністра (про припинення постачання Україні зброї. – "ОстроВ") зовсім інакше. Можливо, тому, що сам нещодавно розмовляв з ним, серед іншого, про передачу обладнання Україні, – зазначив Дуда. – Ми обидва сказали, що не може бути й мови про передачу нової техніки, яку ми зараз купуємо, наприклад, гаубиць К2 або танків К9. Це обладнання має служити для посилення польської армії. Ми не витрачаємо мільярди, щоб раптом її віддати".

Крім того, президент Польщі закликав пам'ятати, хто найбільше виграє, якщо між Польщею та Україною зіпсуються стосунки.

"Наслідки можуть бути трагічними", - підкреслив він.

Раніше президент Польщі Анджей Дуда вже заявляв, що слова прем'єр-міністра Матеуша Моравецького про припинення військової допомоги Україні вирвали з контексту.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті