ДСНС врятували двох людей з-під завалів будинку у Покровську

Рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій розбирають завали житлового будинку у Покровську, у який поцілили рашисти 15 лютого. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Станом на 10:45 рятувальникам вдалося витягти двох людей.

"Сьогодні зранку в результаті обстрілу м. Покровськ відбулось руйнування покрівлі та квартир на 5-му поверсі 1-го та 2-го під’їздів 5-поверхового багатоквартирного житлового будинку. Станом на 10:45 рятувальниками на місці події врятовано 2 осіб: по автодрабині з квартири на 4-му поверсі врятовано жінку та з-під завалу на 5-му поверсі врятовано чоловіка", - розповіли у ДСНС.

Повідомляється, що від Головного управління залучено 36 чоловік особового складу та 8 одиниць техніки.

Як повідомлялося раніше, один із мікрорайонів Покровська опинився під обстрілом російських окупантів. 

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті