Рашисти поцілили у житловий будинок у Покровську

Російські окупанти 15 лютого влучили в один із житлових будинків у Покровську Донецької області. Про це повідомив начальник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк.

"Один з мікрорайонів міста обстріляний ворогом. Частково зруйновано багатоповерховий будинок. На місці злочину військ рф працюють медики, представники поліції, ДСНС, волонтери, всі екстрені служби. Людям надається необхідна допомога. Інформація про кількість постраждалих осіб з'ясовується. Рятувальна операція триває", - розповів керівник Покровської МВА.

 
Як повідомлялося раніше, 14 лютого рашисти обстріляли Костянтинівку та Краматорськ

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті