До стелі цін на нафту та санкцій проти росії приєдналися ще 8 країн Європи

Ще вісім країн Європи приєдналися до санкцій проти РФ, зокрема – запровадили стелю цін на російську нафту. Про це 23 січня повідомляється на сторінці Ради ЄС.

"Рада продовжує дію чинних обмежувальних заходів до 15 березня 2023 року та вносить поправки до списку осіб та організацій, щодо яких застосовуються обмежувальні заходи", - повідомили представники Ради.

Також у Раді ЄС повідомили, що це рішення підтримали Північна Македонія, Чорногорія, Албанія, Україна, а також Боснія та Герцеговина. Додатково до обмежень проти РФ приєдналися країни Європейської асоціації вільної торгівлі – Ісландія, Ліхтенштейн та Норвегія.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Євросоюзі планують запровадити десятий пакет санкцій проти росії до 24 лютого.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті