До розбитого окупантами пам'ятника жертвам Голодомору в окупованому з 2014 року Алчевську принесли квіти

До пам'ятника жертвам Голодомору в окупованому з 2014 року Алчевську на Луганщині принесли квіти ввечері 25 листопада з нагоди Дня пам'яті жерт Голодоморів. Відповідне фото розмістив український волонтер і військовослужбовець із позивним "Східний" у своєму Телеграм-каналі 26 листопада. 

"Після моєї вчорашньої публікації з розбитим пам'ятним знаком жертвам Голодомору в Алчевську - на цьому місці з'явилися квіти. Будь-які ще слова тут зайві", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що пам'ятний знак розбитий окупантами.

Раніше повідомлялося, що росіяни намагаються нав'язати свої псевдосвята на окупованій території, створюючи ілюзію "нормального життя".

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті