Росіяни намагаються нав'язати свої псевдосвята на окупованій території, створюючи ілюзію "нормального життя"

На окупованій території півдня та сходу України російські окупаційні адміністрації активно виконують розпорядження Кремля з насадження російського календаря "свят". Про це пише "Центр національного спотиву" 26 листопада. 

"Окупанти максимально намагаються використовувати нейтральні за змістом заходи для "заспокоєння" населення та створення атмосфери "нормального життя", оскільки як вони зазначають у своїх "вітаннях" це такі свята до яких "никто не может остаться равнодушным", - сказано в повідомленні.

 Зокрема сьогодні, в останню неділю листопада росіяни відзначають "День матері", і всі Телеграм-канали й сайти окупаційних адміністрацій букавально фонтанують привітаннями. Як повідомляють джерела "ОстроВа", місцеві мешканці, яким комфортна така "м'яка пропаганда", навіть телефонують родичам на підконтрольну Уряду терторію України з "привітаннями". 

"Тож які цінності росіяни намагаються нав’язати через усі ці вітання, якими вони зараз завалили інформаційні ресурси на тимчасово окупованих територіях? Вітання максимально нейтральні без згадування воєнних дій, окремо на них акцентувалась увага на місцевих "концертах" де також проводилась прихована агітація за путінську партію “єдіная росія”. Проте у змісті таких виступів можна помітити, що жінкам виділяється виключно завдання народжувати, виховувати "справжніх чоловіків" та по мінімуму ангажуватись у "справи державні", - пише ЦНС.

Раніше повідомлялось, що на оккупированную Луганщину завезли новых учителей русского языка из Тюменской области, в том числе "лучших".

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті