Росіяни намагаються нав'язати свої псевдосвята на окупованій території, створюючи ілюзію "нормального життя"

На окупованій території півдня та сходу України російські окупаційні адміністрації активно виконують розпорядження Кремля з насадження російського календаря "свят". Про це пише "Центр національного спотиву" 26 листопада. 

"Окупанти максимально намагаються використовувати нейтральні за змістом заходи для "заспокоєння" населення та створення атмосфери "нормального життя", оскільки як вони зазначають у своїх "вітаннях" це такі свята до яких "никто не может остаться равнодушным", - сказано в повідомленні.

 Зокрема сьогодні, в останню неділю листопада росіяни відзначають "День матері", і всі Телеграм-канали й сайти окупаційних адміністрацій букавально фонтанують привітаннями. Як повідомляють джерела "ОстроВа", місцеві мешканці, яким комфортна така "м'яка пропаганда", навіть телефонують родичам на підконтрольну Уряду терторію України з "привітаннями". 

"Тож які цінності росіяни намагаються нав’язати через усі ці вітання, якими вони зараз завалили інформаційні ресурси на тимчасово окупованих територіях? Вітання максимально нейтральні без згадування воєнних дій, окремо на них акцентувалась увага на місцевих "концертах" де також проводилась прихована агітація за путінську партію “єдіная росія”. Проте у змісті таких виступів можна помітити, що жінкам виділяється виключно завдання народжувати, виховувати "справжніх чоловіків" та по мінімуму ангажуватись у "справи державні", - пише ЦНС.

Раніше повідомлялось, що на оккупированную Луганщину завезли новых учителей русского языка из Тюменской области, в том числе "лучших".

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті