До москви 300 кілометрів. Росіяни пишуть про "атаку" на аеродром під Калугою - "безпілотник прилетів з боку кордону"

Росіяни заявили про атаку безпілотників на військовий аеродром "Шайківка", який знаходиться за 300 кілометрів від Москви. Про це 7 жовтня повідомив губернатор Калузької області Владислав Шапша у своєму Телеграм-каналі.

"Сьогодні на військовому аеродромі "Шайківка" на території Калузької області стався вибух. Впав безпілотник, який, ймовірно, прилетів із боку кордону", - заявив чиновник.

За його словами, внаслідок цього удару ніхто не постраждав, також не було пошкоджено ані інфраструктуру аеродрому, ані техніку.

Зазначимо, що Шайковка - це військовий аеродром Збройних сил РФ 1 класу на заході Калузької області. Відстань до Москви складає 303 кілометри. Причому саме з цього аеродрому у повітря підіймалися літаки, які запустили ракету Х-22 по торговому центру в Кременчуці.

Нагадаємо, що в середині вересня у Білгороді спалахнула нафтобаза.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті