Росія зосередила біля Часів Яру до 25 000 окупантів - речник ОСВГ «Хортиця»

Стратегічною метою російських окупаційних військ залишається вихід на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей. Про це заявив речник оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» Андрій Водяний в ефірі єдиного телемарафону в неділю.

Для реалізації цієї мети Росія зосередила біля Часів Яру до 25 000 військових.

«Ворог не змінив мету - вийти на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей. За даними нашої розвідки, намагається підводити і доукомплектовувати підрозділи за різними напрямками. Наприклад, для Часов'ярівського напрямку ворог зосередив угруповання до 25 000 військовослужбовців", - сказав речник.

Раніше, головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський повідомив, що вище військове керівництво Росії поставило перед окупаційним корпусом ЗС РФ завдання захопити Часів Яр до 9 травня. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донецьк
08.02.2026
17:46

Як в окупованому Донецьку незграбно намагалися згадати забуті імена «билинних героїв республіки». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу намагалися викликати у жителів «республіки» почуття гордості за те, що «русский мир» зробив з колись квітучим регіоном, героїзували відвертих бандитів і вчили любити Батьківщину. Вийшло не дуже – кілька...
Луганськ
06.02.2026
09:00

Аналог квартир-студій і нуль копійок з бюджету: місце компактного проживання ВПО від Біловодської громади

По суті, це звичайний одноповерховий будинок на чотири цілком окремі квартири. Для цих квартир спільним є лише коридор – аналог просторого під'їзду, тамбуру.
Світ
04.02.2026
10:00

«Ніякого перемир’я. Треба розчавити укрофашистську гадину». Російські ЗМІ про Україну

"Ми не просто боремося з солдатом в окопі. Ми методично і професійно руйнуємо систему, яка дозволяє цьому солдату існувати як бойовій одиниці. Це складна, але вкрай ефективна робота"
Всі статті