Для співробітників комунальних підприємств окупованого Бердянська завезли повістки для мобілізації

На комунальні підприємства окупованого Бердянська Запорізької області почали завозити повістки для мобілізації співробітників. Про це повідомив голова Запорізької ОВА Юрій Малашко у своєму Телеграм-каналі 24 листопада.

"Маємо тривожний сигнал з тимчасово окупованого Бердянська. Там на комунальні підприємтва почали завозити повістки для мобілізації співробітників. Справа дуже серйозна", - зазначив Малашко. 

За його словами, якщо ситуація буде розвиватися по аналогії з Донецьком, то на комунальних підприємствах на окупованій території Запорізької області не залишиться чоловіків - їх відправлятимуть воювати проти України.

Раніше повідомлялось, що мобілізовані окупантами жителі Луганщини все частіше тікають з армії РФ.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті