Для мешканців звільнених сіл Луганщини організували медичний огляд і привезли ліки

Жителям звільнених сіл Луганської області організували медичний огляд та забезпечили їх ліками. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 18 вересня.

"Медичну допомогу місцевим зазвичай надають військові. При важких випадках евакуюють до лікарень у безпечні регіони. Але крім цього, важливо виявляти захворювання на ранній стадії, для чого необхідні регулярні лікарські огляди. Восени вирішено було організувати ще один", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що допомогу мешканцям сіл Красноріченської громади Сватівського району надали волонтери благодійного фонду "ЕЛЕФОНД".

Раніше повідомлялось, що ВПО з Луганщини у понеділок в Дніпрі зможуть вирішити пенсійні питання.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті