ВПО з Луганщини у понеділок в Дніпрі зможуть вирішити пенсійні питання

У понеділок луганчани в Дніпрі зможуть вирішити пенсійні питання. Про це у Телеграм повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор. 

За його словами, 18 вересня відбудеться черговий прийом мешканців нашого регіону фахівцем Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області. 

📍За роз’ясненням пенсійних питань можна звернутися з 10:00 до 15:00 до хабу Кремінської громади за адресою: м. Дніпро, вул. В. Антоновича, буд. 89. 

"Нагадуємо, що під час повітряної тривоги Координаційний центр допомоги ВПО з Луганської області не працює. В такому випадку прийом переноситься на наступний тиждень", - йдеться у повідомленні. 

Як повідомлялося, творча студія для дітей-ВПО з Луганщини почала працювати у Дніпрі. 

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті