Творча студія для дітей-ВПО з Луганщини почала працювати у Дніпрі (адреса)

Творчу студію для дітей-переселенців організували у Дніпрі на базі Кремінського хабу, повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисого у своєму телеграм-каналі 14 вересня.

"Відтепер щовівторка та щочетверга на базі Дніпровського гуманітарного хабу Кремінської громади діє декоративно-вжиткова студія "Чудова майстерня" Кремінського центру дитячої та юнацької творчості", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що студія діятиме протягом усього навчального року, вже укомплектовано першу групу з десятьох учнів-ВПО Луганщини від шести років.

Адреса хабу: м. Дніпро, вул. В. Антоновича, 89.

Раніше повідомлялось, що жителів Луганської області незалежно від місцезнаходження дистанційно консультує юристка з 15-річним стажем.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті