Творча студія для дітей-ВПО з Луганщини почала працювати у Дніпрі (адреса)

Творчу студію для дітей-переселенців організували у Дніпрі на базі Кремінського хабу, повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисого у своєму телеграм-каналі 14 вересня.

"Відтепер щовівторка та щочетверга на базі Дніпровського гуманітарного хабу Кремінської громади діє декоративно-вжиткова студія "Чудова майстерня" Кремінського центру дитячої та юнацької творчості", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що студія діятиме протягом усього навчального року, вже укомплектовано першу групу з десятьох учнів-ВПО Луганщини від шести років.

Адреса хабу: м. Дніпро, вул. В. Антоновича, 89.

Раніше повідомлялось, що жителів Луганської області незалежно від місцезнаходження дистанційно консультує юристка з 15-річним стажем.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті