Для мешканців звільнених сіл Луганщини організували медичний огляд і привезли ліки

Жителям звільнених сіл Луганської області організували медичний огляд та забезпечили їх ліками. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 18 вересня.

"Медичну допомогу місцевим зазвичай надають військові. При важких випадках евакуюють до лікарень у безпечні регіони. Але крім цього, важливо виявляти захворювання на ранній стадії, для чого необхідні регулярні лікарські огляди. Восени вирішено було організувати ще один", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що допомогу мешканцям сіл Красноріченської громади Сватівського району надали волонтери благодійного фонду "ЕЛЕФОНД".

Раніше повідомлялось, що ВПО з Луганщини у понеділок в Дніпрі зможуть вирішити пенсійні питання.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті