Для евакуйованих з Донеччини пенсіонерів спростили умови отримання виплат

Уряд спростив для евакуйованих з Донеччини пенсіонерів умови отримання пенсій – виплати можна буде отримати у відділеннях Укрпошти без звернення до Пенсійного фонду України. Про це повідомила пресслужба АТ «Укрпошта».

«У зв'язку з переміщенням людей з прифронтових територій урядом запроваджено механізм термінових виплат пенсій та грошової допомоги, які фінансуються Пенсійним фондом України. Цей механізм діє для низки населених пунктів Донецької області», - йдеться в повідомленні.

Люди, які отримували пенсії в цих населених пунктах, можуть отримати виплати у стаціонарних відділеннях Укрпошти по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій. 

Послугою можуть скористатися евакуйовані мешканці з понад 80 населених пунктів. Для цього потрібно звернутися з паспортом до відділення у період з 4 по 25 число кожного місяця.

За словами генерального директора компанії Ігоря Смілянського, щоб отримати кошти, не треба ходити до Пенсійного фонду чи в інші установи.

«Пенсія буде доступною в будь-якому найближчому відділенні Укрпошти там, де ви знайшли свій тимчасовий прихисток», - зауважив він. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
23.01.2026
16:00

Музей Корсаків у Луцьку: сучасне мистецтво, бізнес і трохи донецьких мотивів

"Вартість цієї роботи – кілька мільйонів доларів, – розповідає керівниця відділу фондів Музею сучасного українського мистецтва Корсаків Катерина Михайлюк.
Країна
22.01.2026
10:55

Кадрова ротація воєнного часу: що насправді означають останні призначення у владі

Це найдивніше звільнення. Одні говорять, що це помста за Єрмака, історію з Міндічем, інші – що це прохання Кирила Буданова, бо в них достатньо напружені стосунки (не конфліктні), ще хтось – просто оновлення заради оновлення...
Світ
21.01.2026
10:40

«У визнанні суверенітету РФ над Донбасом нас задовольнить тільки «де-юре». Російські ЗМІ про Україну

Прийнято військово-політичне рішення, що тепер треба вибивати грунт з-під ніг режиму Зеленського і добивати. Треба вводити дезорганізацію не тільки в систему військового управління, а й адміністративно-господарського та соціально-побутового
Всі статті