Діти - переселенці робили "чарівні сніжинки" на майстер-класі в Старобільському хабі на Закарпатті

Майстер-клас "Чарівна сніжинка" відбувся для дітей-переселенців, здебільшого з Луганської області, у Старобільсокму хабі у Сваляві на Закарпатті 9 грудня. Про це повідомила журналістка "ОстроВа".

"Мами робили сніжинки з таким самим ентузіазмом, як і діти", - каже Євгенія Цукур, переселенка із Сєвєродонецька, яка провела майстер-клас.

Сніжинки виготовляли, намотуючи на картонний каркас пряжу обраних відтінків. А потім несли додому, щоб прикрасити святкові ялинки.

Тим часом діти того віку, в якому ще важкувато засвоїти цей процес, чекали на старших братів та сестер у дитячому просторі "Kinder hub". Згодом до них приєдналсь і старші - з готовими сніжинками. 

Раніше повідомлялось, що вихованці реабілітаційного центру з Закарпаття провели час за іграми у просторі "Kinder hub", який організували переселенці з Луганщини.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті