Діти - переселенці робили "чарівні сніжинки" на майстер-класі в Старобільському хабі на Закарпатті

Майстер-клас "Чарівна сніжинка" відбувся для дітей-переселенців, здебільшого з Луганської області, у Старобільсокму хабі у Сваляві на Закарпатті 9 грудня. Про це повідомила журналістка "ОстроВа".

"Мами робили сніжинки з таким самим ентузіазмом, як і діти", - каже Євгенія Цукур, переселенка із Сєвєродонецька, яка провела майстер-клас.

Сніжинки виготовляли, намотуючи на картонний каркас пряжу обраних відтінків. А потім несли додому, щоб прикрасити святкові ялинки.

Тим часом діти того віку, в якому ще важкувато засвоїти цей процес, чекали на старших братів та сестер у дитячому просторі "Kinder hub". Згодом до них приєдналсь і старші - з готовими сніжинками. 

Раніше повідомлялось, що вихованці реабілітаційного центру з Закарпаття провели час за іграми у просторі "Kinder hub", який організували переселенці з Луганщини.

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті