Десятки тисяч рашистів звозять до околиць Маріуполя, готуючись до контрнаступу ЗСУ – Бойченко

До околиць Маріуполя звозять десятки тисяч російських військових, окупанти готуються до контрнаступу ЗСУ. Про це повідомив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко, пише "Оперативний ЗСУ" 4 лютого.

"Росія розуміє, що ЗСУ вже скоро перейдуть у контрнаступ. Саме тому вони звозять техніку, живу силу, – зазначив Вадим Бойченко. – А так звані деякі новобудови планують використовувати у якості фортифікаційних. Вони бояться наступу та не готові ще більше повертати територій. А ми віримо у наші сталеві ЗСУ та у звільнення нашого дому від окупантів".

Уточнюється, що вже зафіксовано факти пересування окупаційної військової техніки по Маріуполю. Також навколо міста росіяни створюють оборонні споруди.

Раніше повідомлялось, що рашисти беруть на облік резервістів на новоокупованій півночі Луганщини, особлива увага – лісникам, комунальникам і офіцерам.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті