Рашисти беруть на облік резервістів на новоокупованій півночі Луганщини, особлива увага – лісникам, комунальникам і офіцерам

У новоокупованих північних районах Луганської області рашисти почали брати на військовий облік резервістів, у першу чергу – офіцерів, лісників і комунальників. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 4 лютого.

"На теренах Луганщини, що були окуповані росіянами після 24 лютого 2022 здійснюється облік чоловічого населення віком від 18 до 50 років та окремо до 60 років для тих, хто проходив службу у збройних формуваннях та має офіцерське звання", – сказано в повідомленні. 

Підкреслюється, що особливу увагу окупанти приділяють працівникам місцевих комунальних служб та лісничих господарств. 

Зазначається, що в першу чергу, окупанти орієнтуватимуться на більш лояльних осіб тих, що складали присягу ще за часів так званого "совка" та любителів відзначати "23 февраля". Опісля це будуть більш молоді люди, які, разом з тим, висловлюють певну прихильність до росії або не заперечують її контроль над окупованими територіями.

"Пропагандисти на тимчасово окупованих територіях уже готують перелік заходів до цього псевдосвята "защітніка" в рамках якого будуть пропагувати необхідність "виконання чоловічого обов’язку" та "віддачі боргу перед совєтською родіною", яку тепер уособлює росія", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що рашисти вивезли з Лисичанська до Татарстану 50 старшокласників.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті